VITAL FORUM 2014 czyli zdrowie Polek

Zainteresowana tematem zdrowia, a przede wszystkim zdrowej kuchni i jedzenia, które wpływa na nasze ciało zostałam zaproszona do udziału w Vital Forum 2014  czyli ogólnopolskiej debaty nad zdrowiem Polek, które odbywa się 6-7 marca w Warszawie. Cieszę się bardzo z możliwości udziału w tym wydarzeniu.

Jego celem jest przedefiniowanie zagrożeń dla zdrowia współczesnych kobiet w Polsce, zrozumienie uwarunkowań demograficznych i socjologicznych wpływających na ten stan oraz dyskusja nad tym, kto i w jaki sposób kształtuje wiedzę kobiet nt. zdrowia.
W debacie Vital Forum udział wezmą autorytety z wielu dziedzin medycyny na równi z osobowościami świata mediów oraz show biznesu. W ciągu 2 dni odbędzie się 15 paneli zebranych w 4 bloki:

Moda a zdrowie

Zdrowotne zmory Polek

Zdrowie kobiet – priorytet społeczny oraz

Medialny obraz Polek.

Wydarzenie organizowane jest w ramach kampanii „Witalna Polka”, która jest odpowiedzią na alarmujące wyniki Raportu „Polki 2013 – zdrowie i jego zagrożenia”, który powstał z inicjatywy Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego oraz Fundacji MSD dla Zdrowia Kobiet. Jej celem jest nakłonienie kobiet, by bardziej dbały o swoje zdrowie.

Program wydarzenia dostępny jest na stronie Forum Vital 

 

www

 

(Wyświetlono 104 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.