Moja kolekcja dla dzieci NATURA

Kilka miesięcy temu zostałam zaproszona do współpracy z naszą tarnogórską firmą BabyStars – produkującą wyprawki dla dzieci. Uwielbiam rodzinne, polskie biznesy – ale to już wiecie – więc od razu, z ogromną ochotą pojęłam się tego wyzwania.  Chciałam stworzyć coś absolutnie niepowtarzalnego, mającego głębsze znaczenie. Moja kolekcja dzięki temu jest przemyślana pod każdym kątem – począwszy od tkanin, koloru (może być traktowana dwustronnie), metek (dzieci uwielbiają tego typu dodatki – to stymuluje ich rozwój) po czerwony chwost, który  jest symbolem miłości. ZApraszam Was do przeczytania słów, które napisałam aby opisać całą kolekcję.

Bardzo ważne jest dla mnie, aby tworzyć w zgodzie z naturą i dbać o nasze środowisko.

Wiedziałam więc, że chcę, aby kolekcja była wykonana przede wszystkim z naturalnych, ekologicznych tkanin, ale także wyprodukowana w 100% w Polsce.

Wiedziałam, że moja kolekcja musi być uniwersalna, ponadczasowa oraz piękna. I taka właśnie jest.

Potęga natury i ochronna energia czerwieni – to właśnie one pomogły mi stworzyć moją pierwszą kolekcję wyprawki dziecięcej.

Zainspirowana naturą i siłą czerwieni chciałam, aby była ona wyjątkowa, bo stworzyłam ją dla najważniejszej osoby w moim życiu – mojej córeczki.

Cała linia stworzona została zarówno dla uroczych dam jak i niesamowitych kawalerów.

Każdy detal jest wykonany ręcznie. Wszystko powstało ze starannie wybranego, polskiego, delikatnego lnu, który jest antyalergiczny i antybakteryjny, przewiewny, nie elektryzuje się, jest też odporny na tarcie i rozciąganie, ma wysoką absorpcję wilgoci i przede wszystkim jest biodegradowalny.

Materiały i kolory, które wybrałam, nie są przypadkowe.

Do każdego produktu dołączyłam czerwony chwost – jest on symbolem miłości i bezpieczeństwa. To magia czerwonego koloru, który jest swoistą tarczą i ochroną przed złem.

Siła czerwieni ma jednak jeszcze jedno zasadnicze znaczenie: zrozumienie i miłość do drugiej osoby.

Tak oto z połączenia tych dwóch elementów: lnu i czerwieni powstała kolekcja natury i magii. Piękna, silna, bezpieczna i absolutnie wyjątkowa. Pamiętaj! Bądź blisko natury, bo tylko ona zrozumie twoje potrzeby! Otaczaj siebie i bliskich pięknem i dobrą energią.

TUTAJ link do całej kolekcji – UWAGA!!! na hasło NATURA  do 08.09.2018 obowiązuje rabat w wysokości 10% – ale tylko na produkty z mojej lini.

Zobacz jak prezentuje się kolekcja w pokoiku mojej córeczki.

(Wyświetlono 1 212 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

3 komentarzy

 1. Agga 11 września 2018 o 08:20

  Pani Kingo, z całym szacunkiem…
  „czerwony chwost – jest on symbolem miłości i bezpieczeństwa. To magia czerwonego koloru, który jest swoistą tarczą i ochroną przed złem”( cytuję Pani powyższy post ) …Czy naprawdę wierzy Pani, że kolor może przed czymś chronić? Ja wierzę, że moje Dziecię chroni Bóg. To On ma MOC chronić przed złem, nie czerwone wstążeczki, chwosty itp. Pozdrawiam

  Odpowiedz
  1. Lu 30 lipca 2019 o 20:48

   Bardzo mądry komentarz. Podpisuję się pod nim. Jednocześnie przesyłam ogromne wyrazy szacunku i sympatii dla Pani Kingi.

   Odpowiedz
   1. Kinga Paruzel 10 sierpnia 2019 o 14:34

    dziękuję

    Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.