MasterChef i roladki

Dzisiaj wpis o pewnym blogu:) Kopalni pomysłów, smaków, pięknych zdjęć i inspiracji. Przepis który prezentowałam w odcinku 2 Masterchef był właśnie z tego repertuaru:) To cudowna Ania z blogu Lepszy Smak tworzy niesamowite potrawy, które ja staram się ostatnio w jak największej częstotliwości próbować w mojej kuchni. Polędwiczki wieprzowe z szynką parmeńską oraz carpaccio z cukinii to moi faworyci, danie te pokochała cała moja rodzina i znajomi dlatego zdecydowałam się na nie w programie. Chciałam ponownie podziękować Ani za pracę jaka wkłada w swój blog, za chęć dzielenia się tak pysznym jedzeniem i za ciepłe słowa w mailach.
Dla mnie  blogi kulinarne, które przeglądam (a jest ogromna ilość) są niesamowitą szkołą gotowania i dziękuję wszystkim za tak profesjonalne podejście:) – wspaniale uczyć się od najlepszych! Wiele moich przepisów na tym blogu ma swoje inspiracje właśnie u Was:) DZIĘKUJĘ
Tymczasem zachęcam do oglądania kolejnych odcinków polskiego Masterchefa. Dla mnie jest to niesamowita przygoda i zobaczymy jak się rozwinie:)
Moje precastingowe danie już gościło na blogu tutaj poniżej zdjęcia z oficjalnej strony programu Mastrechef.
Czyli kolejny etap za mną:) Musze przyznać, że byłam bardzo zestresowana i w tym odcinku nie potrafię na siebie patrzeć i siebie słuchać:)
Moje balerinki  na które zwróciła uwagę Pani Magda prezentowałam już na blogu – tutaj🙂
link do przepisu TUTAJ

Do zobaczenia:)
zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony programu MasterChef http://masterchef.tvn.pl/zdjecia/ i wykonał je Fot. TVN/Bartosz Siedlik

(Wyświetlono 1 142 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.