Czary mary! Pomagamy!

Dziś post wyjątkowy!

Co roku w naszej rodzinnej firmie Foto Melcer moja siostra Maja organizuje charytatywne sesje zdjęciowe. Ci którzy mnie bacznie obserwują widzieli już akcję:

  • Podaj łapę Cezarowi  –  to akcja charytatywna, która miała na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie psa Cezara.
  • Movember Polska 2015  – uratujmy razem kilku facetów!- to międzynarodowa akcja, której celem jest podnoszenie świadomości mężczyzn w zakresie profilaktyki raka jąder i prostaty. Na całym świecie mężczyźni zapuszczają Wąsy, by prowokować swoich kolegów do dyskusji na temat męskich nowotworów. Nasze studio zorganizowało akcję, podczas której wykonywaliśmy portrety dla wszystkich Wąsaczy i wspierających ich Pań. Dochód w całości przeznaczony był dla Movember Polska.
  • Foto Melcer dla Movember Polska 2014 – wszystko to ma jeden cel – uratowanie kilku facetów! Albo i kilku tysięcy, którzy co roku dzięki akcji Movember na całym świecie zmieniają coś w sobie i robią coś dla swojego zdrowia. Wy zrobicie to dbając o siebie.

UWAGA IDZIE NOWE!

  • „Czary mary! Pomagamy!”

Co to?
Tym hasłem nazwaliśmy akcję charytatywną w studio Foto Melcer

Komu pomagamy?
Chcemy wesprzeć budowę specjalistycznego placu zabaw dla podopiecznych ośrodka w Ziemięcicach Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym

Jak to zrobimy?
Chcemy trochę z Wami poczarować i tę magię uwiecznić.
Każdy może wziąć udział w akcji! Wystarczą dobre chęci i 15 zł 😉 Za tą kwotę każdemu uczestnikowi wykonamy „magiczne” zdjęcie (zdjęcia wykonujemy pojedynczo, jedno dla każdego uczestnika) , które zostanie opublikowane na FB i innych mediach społecznościowych.
Dochód w całości zostanie przekazany na specjalistyczny plac zabaw.
Zwieńczeniem akcji będzie ekspozycja wykonanych zdjęć na naszych oknach wystawowych.
Pamiętajcie! ogranicza nas tylko wyobraźnia także nie bójcie się zaszaleć w Waszych stylizacjach…niech będzie baśniowo! W studio także wesprzemy Was akcesoriami

Gdzie?
W studio Foto Melcer przy ul .Krakowskiej 4 w Tarnowskich Górach

Kiedy?
Akcja trwa od 14 do 18 listopada w godzinach od 12.00- do 18.00

Cała wydarzenie można śledzić TUTAJ – na FP Foto Melcer

A więc niech dzieje się magia…!

(Wyświetlono 274 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.