To będzie rok!!!!!!!!

Kochani nigdy nie lubiłam tej końcówki roku. Zazwyczaj towarzyszyło mi w ostatni dzień roku rozczarowanie z powodu nie wykonanych planów, zmęczenie, zimowa depresja, kolejny kilogram po Świętach, marudzenie, że nie mam co ubrać na noc Sylwestrową.  Ten rok jest zupełnie inny. Wszystko wraca na właściwe tory i rozpędza się ta lokomotywa. Mój Tata zawsze mówił że jest 7 lat słodkich i 7 gorzkich abyśmy mogli docenić, zrozumieć, zapracować a potem się cieszyć i odetchnąć.
Moje podsumowanie:
Ten rok był dla mnie na pewno początkiem czegoś nowego. Chyba w końcu pojęłam co to znaczyć żyć w zgodzie ze sobą, wiem czego chcę. Rewolucja jaką zafundował mi MasterChef sprawiła, że jestem ciekawa nowości, wiem że chcę rozwijać swoja pasję i po prostu być lepsza.
Moje postanowienia:
Chyba dobrze że to tutaj piszę przynajmniej Wy będziecie mnie w tym kierunku mobilizować do działania.
1. Moim celem jest na pewno odbycie stażu cukierniczego chciałabym poznać jak najwięcej tajników „słodkiego świata”.
2. Kolejnym postanowieniem jest umiar w jedzeniu i zakładka „dieta ze smakiem” na blogu. Mam nadzieje że przyłączycie się i razem będzie nam raźniej 🙂
3. Chciałabym nauczyć się grać w tenisa i podszkolić język angielski.
4. „Robić coś razem” tzn. przynajmniej raz lub dwa w tygodniu spędzać czas tylko z mężem na jakiś przyjemnościach:) – może lekcje tenisa albo squash 🙂 pomyślimy 🙂
5. Może to dla kogoś dziwne 🙂 ale ja w tym roku muszę nazbierać na rower i robot kuchenny.
 To tyle choć w głowie co chwila pojawią się kolejne postanowienie, marzenia i cele.A teraz NAJWAŻNIEJSZE!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękuję Ci za każdy komentarz pozostawiony na blogu, za ciepłe słowo, wsparcie i uśmiech który pojawia się na mojej twarzy kiedy tu zaglądasz. 

Życzę Ci aby ten rok niósł za sobą radość, uśmiech, pozytywne chwile.
Abyś miał czas na przyjemności, abyś spełnił choć jedno marzenie.
Życzę Ci wyjątkowej zabawy tej nocy, energii do tańca o świcie i doskonałego towarzystwa.Życzę Ci CUDOWNEGO 2013 roku!!!!!!!!!!!!!

(Wyświetlono 172 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.