Mikołaj Rey i moc słowa

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada  lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

Ten post musiał się zacząć od tego zdania bo dotyczy według mnie „wielkiego” (dosłownie i w przenośni) człowieka Mikołaja Reya. Poznaliście go od strony kulinariów dzisiaj opowiem Wam o jego drugim obliczu. Kim jest Mikołaj?

Na początku wydaje się dziwny nawet pokusiłabym się o słowo „szalony” ale z każdym dniem, każdą rozmową i sytuację odnajduje w nim niesamowitą postać. Mikołaj to dusza towarzystwa zawsze nas wszystkich rozbawiał na planie i poza nim. Już prawie codziennością stało się ćwiczenie z nim pompek.:)
Jest to osoba niezwykła przez swój spokój, humor i mądrość. Urzekł mnie swoją dobrocią.  To fantastyczny człowiek. Ostatnio w DDTVN powiedział „bardzo cenię moc słowa” i właśnie tą myśl wciela w rzeczywistość. Mikołaj jest w trakcie tworzenia projektu – fundacji Courage&Hope (odwaga i nadzieja) – na razie jego głosem są koszulki, które dostaliśmy na pożegnanie wspaniałej przygody  MasterChef.
Już wkrótce usłyszycie więcej na ten temat bo wiem, że nasz bohater ostro wziął się do roboty:)

Poprosiłam uczestników aby specjalnie zrobili sobie w nich zdjęcia. Zobaczcie jakie przesłanie każdy z nas niesie. Dodam też że Mikołaj idealnie dopasował cytaty do każdego z nas.

Basia Ritz
Magda (Tili) Mierzwińska
Agnieszka Sulikowska-Radi
Idir Makoudi
 Monika Goździalska
Maciek (Spectra) Koźlakowski
 Janek Paszkowski
Miłosz Wyrwicz
 Ja:)
Monika

 

A na koniec życzę Wam spotkać go na swojej drodze – będziecie nim oczarowani.

Pozdrawiam

 

 

(Wyświetlono 549 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.