Movember Polska – Wąsopad

Czasami z dnia na dzień nasz świat zaczyna inaczej wyglądać. Czasami najprostsze sprawy są najtrudniejsze do rozwiązania. Czasami to co mamy jest na wyciągnięcie ręki, a my i tak tego nie zauważamy. Czasami, a nawet często i na co dzień jesteśmy zaskakiwani.

Jesteśmy w stanie ustrzec siebie i bliskich od  złych niespodzianek. Zdrowie jest najcenniejsze, tylko ono się liczy i to ono rozdaje karty. Jednak jeżeli chcesz wygrać „radość” możesz sobie i innym pomóc – wystarczy tylko robić badania. Profilaktyka zdrowotna jest asem w rękawie.

W mojej rodzinie zawsze były rzeczy ważniejsze: firma, płatności, wypłaty dla pracowników, ZUS, Urząd Skarbowy, wakacje, długi weekend itd.

„Badania zrobię jak się to wszystko uspokoi” – sama to dzisiaj sobie powtórzyłam. STOP!!!!!!!!!!!!!! NIE!!!!!!!!!!!! nie mamy czasu na takie postępowania! Jesteśmy w stanie kontrolować swoje życie tylko musimy zrobić ten pierwszy krok.

Ja wraz z moim mężem Adamem, moją siostrą i bratem wspieramy akcję MOVEMBER,  która dotyczy podniesienia świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn, przede wszystkim raka prostaty i innych rodzajów raka dotykających mężczyzn.

Całą tą akcję w Polsce nakręciła Fundacja „Kapitan Światełko”

„Wąsopad – czyli Movember Polska po raz pierwszy oficjalnie. Dziesiąty raz na świecie. Zapuszczamy wąsy, żeby sprowokować do dyskusji o męskim zdrowiu. Ruszamy facetów z kanapy. Zrób to z nami i uratuj kilku z nich!” 

Nasza rodzinna firma Foto Melcer  wzięła udział w tym wydarzeniu – wszystko po to aby zwrócić uwagę, mówić i namawiać mężczyzn do zdrowego trybu życia.

Jeżeli chcielibyście mieć własne zdjęcie z wąsem, dowiedzieć się więcej o akcji Wąsopad, spotkać jej organizatorów, wreszcie – świetnie się bawić; zapraszam Was do Restauracji Brick przy ulicy Krakowskiej 18 w Tarnowskich Górach już w ten piątek o 20.00!

Zdjęcia osób które wzięły udział w akcji TUTAJ

Wszystko to ma jeden cel – uratowanie kilku facetów! Albo i kilku tysięcy, którzy co roku dzięki akcji Movember na całym świecie zmieniają coś w sobie i robią coś dla swojego zdrowia. Wy zrobicie to dbając o siebie. Razem zrobimy to zbierając pieniądze na badania nad rakiem jąder, prostaty i wsparciem ośrodków zajmujących się depresją wśród mężczyzn.
więcej na https://www.facebook.com/movemberPL

2

super dziewczyny! od lewej Ania, moja Mega siostra Maja i Betina

10734036_788317001226726_2753546076902939469_o

mój najukochańszy brat Mateusz!

10391005_788407697884323_6405074026562456274_n

Do dzieła!

(Wyświetlono 295 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.