Pocztowe Wybrzeże w Sopocie

Ostatnią sobotę sierpnia spędziłam w Sopocie. To były wyjątkowe chwile bo pełne uśmiechu, dobrej zabawy i niezwykłej energii. Na zaproszenie Banku Pocztowego miałam przyjemność odwiedzić Pocztowe Wybrzeże. Kto był ten wie, że jest to niezwykłe miejsce nad polskim morzem. Organizatorzy stworzyli BeachBook – miejsce które wręcz w genialny sposób promuje czytanie książek podczas wolnego czasu. Plażowicze mieli do dyspozycji plażową bibliotekę. Moją wizytę rozpoczęłam od czytania najmłodszym. Dzieci to najuważniejsi słuchacze!

Kinga Paruzel na Pocztowym Wybrzezu w Sopocie_relacja_29_08 (1)

Przyznaję, że cała strefa była niesamowicie zorganizowana.  Po wspólnym czytaniu były zabawy dla najmłodszych. Nie musiałam brać w nich udziału jednak nie ma nic lepszego niż powrót czynami do dzieciństwa. Poniższe zdjęcie świadczy o tym jak wszyscy dobrze się bawili.

Kinga Paruzel na Pocztowym Wybrzezu w Sopocie_relacja_29_08 (3)

Podczas całej mojej wizyty podawane były koktajle wykonane z moich przepisów. Nie ma piękniejszego widoku niż kolejka i pytania o więcej.

Kinga Paruzel na Pocztowym Wybrzezu w Sopocie_relacja_29_08 (4)

Po czasie dla najmłodszych przyszła pora dla dorosłych. Tutaj mogłam opowiedzieć moją przygodę z programem TVN „Master Chef” oraz o tym, jak to zmieniło się moje życie. Promowałam także swoją książkę „Nie…zwykła kuchnia. Bo każdy jest inny” i mówiłam o tym, jak zdrowe żywienie może wpłynąć na nasze zdrowie.

Dziękuję wszystkim za tak ciepłe słowa, za tak liczne przybycie – to  wiele  dla mnie znaczy.

Bank Pocztowy z projektem Pocztowe Wybrzeże  świetnie odnalazł się w mądrym promowaniu spędzania wolnego czasu. Oby więcej takich inicjatyw i promowania czytania książek. Dziękuję za zaproszenie.

Kinga Paruzel na Pocztowym Wybrzezu w Sopocie_relacja_29_08 (6)

Kinga Paruzel na Pocztowym Wybrzezu w Sopocie_relacja_29_08 (10)

Dziękuję 🙂

(Wyświetlono 156 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.