Jestem uzależniona od…

Jestem uzależniona od ruchu i dobrego towarzystwa, a to wszystko mam pod nosem:) Dzisiaj post o miejscu wyjątkowym w którym spędzam czas prawie codziennie. Tak jak gotowanie kocham sport, cały czas muszę coś robić, przemieszczać się i próbować.
W Zbrosławicach gdzie mieszkam ponad 3 lata temu powstał wspaniały klub Fitness. Jest wyjątkowy przez ludzi którzy tam pracują i ćwiczą. Zajęcia Fitness prowadzą dwie wykwalifikowane instruktorki – właścicielki które od samego początku stały się mi bardzo bliskie.  Uwielbiam uśmiechnięte osoby, a one zawsze takie są. Każdą z klientek traktują indywidualnie, zawsze są przygotowane do zajęć i co najważniejsze cały czas zmieniają formę ćwiczeń i szkolą się co sprawia że się nie nudzę – co było dość częste w innych miejscach.
Najfajniejsze jest to że idąc tam nie muszę być ubrana jak z katalogu, nikt nie patrzy na mój tyłek czy urósł od wczoraj:), nikt mnie nie ocenia a takie zachowania zdarzyły mi się w dużych miejskich klubach.

Atmosfera tego miejsca to też przede wszystkim Panie które tam ćwiczą – są fantastyczne. Tutaj  nie liczy się wiek, stan portfela, prezentowana figura tutaj czerpie się radość jaką daje sport i towarzystwo wyjątkowych ludzi.

Dla wszystkich z moich okolic zachęcam do odwiedzenia Studia Urody M&M w Zbrosławicach przy ul. Wolności 92. Ćwiczymy od wtorku do piątku zawsze o godz 19.00. Ważne jest też to że zajęcia trwają pełna godzinę a nie 45 min jak w innych klubach oraz że są bardzo przystępne ceny. Za karnet 12 wejść płacę 100 zł. Jest bardzo czysto, sprzęt jest nowy i co chwilę wprowadzane są urozmaicenia. A po takim wysiłku można skorzystać z innych atrakcji które oferuje tutejsze Studio Urody. Zapraszam do odwiedzin a poniżej przedstawiam zdjęcia z tego pozytywnego miejsca.

(Wyświetlono 453 razy, 1 wyświetleń dzisiaj)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.