Moja kolekcja dla dzieci NATURA

Kilka miesięcy temu zostałam zaproszona do współpracy z naszą tarnogórską firmą BabyStars – produkującą wyprawki dla dzieci. Uwielbiam rodzinne, polskie biznesy – ale to już wiecie – więc od razu, z ogromną ochotą pojęłam się tego wyzwania.  Chciałam stworzyć coś absolutnie niepowtarzalnego, mającego głębsze znaczenie. Moja kolekcja dzięki temu jest przemyślana pod każdym kątem – począwszy od tkanin, koloru (może być traktowana dwustronnie), metek (dzieci uwielbiają tego typu dodatki – to stymuluje ich rozwój) po czerwony chwost, który  jest symbolem miłości. ZApraszam Was do przeczytania słów, które napisałam aby opisać całą kolekcję.

Bardzo ważne jest dla mnie, aby tworzyć w zgodzie z naturą i dbać o nasze środowisko.

Wiedziałam więc, że chcę, aby kolekcja była wykonana przede wszystkim z naturalnych, ekologicznych tkanin, ale także wyprodukowana w 100% w Polsce.

Wiedziałam, że moja kolekcja musi być uniwersalna, ponadczasowa oraz piękna. I taka właśnie jest.

Potęga natury i ochronna energia czerwieni – to właśnie one pomogły mi stworzyć moją pierwszą kolekcję wyprawki dziecięcej.

Zainspirowana naturą i siłą czerwieni chciałam, aby była ona wyjątkowa, bo stworzyłam ją dla najważniejszej osoby w moim życiu – mojej córeczki.

Cała linia stworzona została zarówno dla uroczych dam jak i niesamowitych kawalerów.

Każdy detal jest wykonany ręcznie. Wszystko powstało ze starannie wybranego, polskiego, delikatnego lnu, który jest antyalergiczny i antybakteryjny, przewiewny, nie elektryzuje się, jest też odporny na tarcie i rozciąganie, ma wysoką absorpcję wilgoci i przede wszystkim jest biodegradowalny.

Materiały i kolory, które wybrałam, nie są przypadkowe.

Do każdego produktu dołączyłam czerwony chwost – jest on symbolem miłości i bezpieczeństwa. To magia czerwonego koloru, który jest swoistą tarczą i ochroną przed złem.

Siła czerwieni ma jednak jeszcze jedno zasadnicze znaczenie: zrozumienie i miłość do drugiej osoby.

Tak oto z połączenia tych dwóch elementów: lnu i czerwieni powstała kolekcja natury i magii. Piękna, silna, bezpieczna i absolutnie wyjątkowa. Pamiętaj! Bądź blisko natury, bo tylko ona zrozumie twoje potrzeby! Otaczaj siebie i bliskich pięknem i dobrą energią.

TUTAJ link do całej kolekcji – UWAGA!!! na hasło NATURA  do 08.09.2018 obowiązuje rabat w wysokości 10% – ale tylko na produkty z mojej lini.

Zobacz jak prezentuje się kolekcja w pokoiku mojej córeczki.

Napisz komentarz

*

wszelkie prawa zastrzeżone - 2015 - Kinga Paruzel