Dzisiaj relacja z mojego weekendu w Szczyrku. Kolejna przygoda, którą miałam możliwość przeżyć:) Szczyrk jest miejscowością do której często jeździmy „na jeden dzień” w sezonie zimowym pojeździć na nartach. Byłam bardzo szczęśliwa kiedy zastałam zaproszona do gotowania pod stokiem:) Menu dla narciarzy i turystów przygotowałam „bardzo kaloryczne”. Było słodko i pikantnie.
na tym zdjęciu akurat udostępniam zdjęcie na Facebook:)
Kolejny raz na mojej drodze poznałam fantastycznych ludzi. Zacznę od:
1. Filipa Chajzera, który własnie w sobotę prowadził relację w DDTVN (jeżeli nie widziałeś kliknij TUTAJ:) ). Zawsze jak robię śniadanie i słyszę jego głos w TV to biegnę zobaczyć jego reportaż, a tu miałam możliwość stać koło niego:) To niesamowity chłopak, pełen energii, humoru i takiej wewnętrznej radości. Jego towarzystwo sprawiało że nie czuliśmy się z Adamem skrępowani występem na żywo.
2. Cała ekipa i wszystkich biorących udział w projekcie! - to wspaniali młodzi ludzie, którzy ze mną się wygłupiali, śmiali i bardzo mi pomagali. Jesteście MEGA!!!

3. oraz każdy kto przyszedł skosztować, pogratulować i porozmawiać.
Każdy z Was dodaje mi jeszcze więcej energii. Uwielbiam ludzi otwartych i uśmiechniętych a Szczyrk wypełniony był nimi po brzegi.Chciałam też podziękować Ewelinie i jej mężowi za to że mnie odwiedzili, porozmawiali i wysłali wspólne zdjęcia:) Ewelinę poznałam przez FB, pierwszy raz widziałyśmy się na WOŚP w Krakowie a teraz w Szczyrku. Całuję Was mocno kochani:*

Adam na bieżąco robił zdjęcia i kręcił filmy:) Zapraszam na mój kanał filmowy na Vimeo gdzie zobaczycie filmy z backstagu:)

A ja specjalnie na tą okazję zrobiłam w domu niebieskie beziki:) Dzieci i dorośli mieli niezły ubaw:) 

Już teraz zapraszam 9 i 10 lutego w te samo miejsce czyli do Szczyrku pod Skrzyczne do zimowego miasteczka Samsunga gdzie  będę gotować. Ten weekend będzie fantastyczny ponieważ odbywać się tam będą największe zawody w snowboardowym i narciarskim freestyle’u z festiwalem, na którym zagrają najciekawsi wykonawcy współczesnej muzyki niezależnej i klubowej - BURN IN SNOW 2013.

No to mam nadzieję że się zobaczymy:)
Pozdrawiam:)
Print Friendly
*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>